O klinice leczenia uzależnień Azamed

Zadzwoń teraz Zadzwoń: 503 126 416

Doświadczenie

Zespół lekarzy praktyków z ponad 20-letnim doświadczeniem

Specjaliści

Personel medyczny specjalizujący się w leczeniu uzależnień

Dyskrecja

Gwarancja pełnej dyskrecji i anonimowości

Azamed

Azamed to zespół lekarzy-praktyków z wieloletnim doświadczeniem, którzy na bieżąco śledzą doniesienia ze świata naukowego, by jak najlepiej służyć swoim pacjentom. Specjalizujemy się w odtruciach alkoholowych i narkotykowych. Pomagamy zaplanować cały proces leczenia i wspieramy naszych pacjentów na każdym jego etapie.

Najważniejszy jest pacjent

Naszym głównym kierunkiem działania jest pomoc ludziom uzależnionym od alkoholu i narkotyków. Udzielamy pomocy w przerwaniu ciągu alkoholowego lub narkotykowego i wskazujemy możliwości dalszej terapii uzależnienia (esperal, blokery, leczenie wspomagające abstynencję, psychoterapia) oraz chorób współistniejących, aż do pomocy w znalezieniu dalszej drogi życia. Pomagamy zaplanować cały proces leczenia i wspieramy naszych pacjentów na każdym jego etapie.

Najważniejsze jest dla nas dobro pacjenta, dlatego naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz komfortu podczas przeprowadzanej wizyty i udzielaniu pomocy medycznej. Celem naszej działalności jest trzeźwe i satysfakcjonujące życie pacjenta, współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, dzięki czemu oferujemy naszym pacjentom wielowymiarową pomoc.

Indywidualne podejście do pacjenta
Warszawa

Warszawa i okolice

Dojeżdżamy do pacjentów na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Odtrucia wykonujemy zarówno w domach prywatnych pacjentów jak również w naszych specjalistycznych gabinetach. Dojazdy na terenie Warszawy są bezpłatne, natomiast za dojazd do miejscowości oddalonych od stolicy cena wizyty jest zależna od odległości i ustalana indywidualnie.

Skuteczność i zadowolenie pacjentów

Odtrucie akoholowe i narkotykowe jest pierwszym krokiem w walce z uzależnieniem. W czasie naszej praktyki wykonaliśmy nie tylko wiele skutecznych detoksykacji, ale przede wszystkim pomogliśmy pacjentom wyjść z nałogu. Udzielamy kompleksowej pomocy i wiele osób jest zadowolonych z naszych usług medycznych i terapeutycznych.

Nie czekaj aż będzie za późno Zadzwoń teraz Zadzwoń: 503 126 416