Ile kosztuje wszywka alkoholowa?

Zadzwoń teraz Zadzwoń: 503 126 416

Dzwonisz

Powiedz gdzie jesteś i co się dzieje

Przyjeżdża lekarz

Ten, którego zlokalizujemy najbliżej Ciebie

Pomagamy

Skutecznie i profesjonalnie

Decydując się na terapię antyalkoholową, częstym sugerowanym rozwiązaniem jest wszycie Esperalu – implantu z disulfiramem. Zdarza się, że zainteresowani odrzucają to rozwiązanie, ze względu na jego stosunkowo wysoki jednorazowy koszt, trzeba się bowiem liczyć z wydatkiem rzędu kilkuset złotych, dodatkowo doliczyć badania lekarskie.

To ile kosztuje wszycie Esperalu to jednak jedno, drugą stroną medalu jest fakt, iż jest to metoda długodystansowa. Jedna wszywka wystarcza na minimalnie 8 miesięcy, często działanie sięga nawet roku. Przeliczając koszty w czasie, okazuje się to być metoda tania, prosta w zastosowaniu i bardzo skuteczna.

Wszywka alkoholowa- metoda leczenia alkoholizmu

Wszywka alkoholowa z disuliframem, czyli popularny Esperal jest znaczącą metodą w leczeniu alkoholizmu. Wraz z towarzyszącą terapią psychologiczną indywidualną oraz grupową, pozwala na osiągnięcie wysokich efektów w powrocie do zdrowia. Wszycie Esperalu nie jest gwarancją sukcesu zdrowienia, jednak ogromnie go ułatwia.

Jego działanie opiera się o biologiczne funkcjonowanie organizmu. Wszyty implant disulfiramu blokuje rozkład metabolitów etanolu, w efekcie doprowadzając do ich kumulacji w organizmie. Po przesyceniu aldehydem octowym dochodzi do silnych objawów zatrucia alkoholowego i ogromnego dyskomfortu u pacjenta.

Koszty wszywki alkoholowej

Analizy rynku, dotyczące tego ile kosztuje wszycie Esperalu w Warszawie wskazują, iż cena waha się w zależności od miejsca wykonania zabiegu. Wszycie implantu, wraz ze znieczuleniem miejscowym i zdjęciem szwów wynosi w Warszawie od 600 do 800 zł. Najdrożej jest w centrum, im bliżej granic miasta, tym ceny są niższe.

Jak pomóc alkoholikowi
Klinika Azamed - pomoc w chorobie alkoholowej Zadzwoń teraz Zadzwoń: (22) 671 15 79